اپلیکیشن Color Picker اندرویدی اپی برای یافتن کد رنگ ها

اپلیکیشن Color Picker اندرویدی اپی برای یافتن کد رنگ ها

اپلیکیشن Color Picker اندرویدی اپی برای یافتن کد رنگ ها

Color Pickerبرنامه ای جامع برای دست یابی به کد رنگی به کار رفته در تصویر

در گوشی های اندرویدی یک برنامه بسیار کاربردی به نام کالر پیکر به کار رفته است که به کاربر این اجازه را می دهد به تمام کد رنگ هایی که در یک تصویر وجود دارد دست پیدا کند. گاهی اوقات چیزی به وجود می آید که شما را مستلزم داشتن کد رنگی موجود در یک تصویر می کند. اغلب افرادی که به کار طراحی برنامه های دیجیتالی مشغول هستند و می خواهند یک اپلیکیشن را طراحی کنند و یا در زمینه طراحی های کامپیوتری فعالیت دارند می توانند از این برنامه کارآمد استفاده لازمه را داشته باشند؛ در واقع این برنامه برای این قبیل افراد اهمیت بیار ویژه ای را دارد.

کالر پیکر

کالر پیکر

برای اینکه راحت تر با این موضوع آشنا شوید مثالی را بیان می کنیم. نرم افزار اندروید دارای یک اپلیکیشن است که قابلیت این را دارد که رنگ استاتوس بار را درست به شکل برنامه هایی که داخل آن می روید عوض می کند. به عنوان مثال زمانی که برنامه اینستاگرام خود را باز می کنید نوار مشکی رنگی که استاتوس بار دارد درست به رنگ اینستاگرام درآمده و آبی می شود.

گاهی نیز پیش می آید که مواردی از اپلیکیشن های دستگاه شما قابلیت شناخته شدن را نمی دهند و شما نیازمند آن هستید که کد رنگی قسمت بالایی آن اپلیکیشن مورد نظر خود را داشته باشید تا بتوانید در قسمت تنظیماتی که برای آن در نظر گرفته شده است قرار دهید و این امکان را برای استاتوس بار به وجود بیاورید که بتواند به رنگ اپلیکیشنی که در نظر دارید در بیاید. برای اینکه بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید و کد رنگی را داشته باشید باید اپلیکیشنی در دسترس شما باشد که بتواند به سادگی تمام کدهای رنگی را پیدا کرده و در اختیار شما قرار بدهد.

معرفی کالر پیکر

اندروید برنامه کالر پیکر را به عنوان اپلیکیشنی که در زمینه یافتن کد رنگ ها فعالیت دارد را ارائه کرده است که شما می توانید عکس را در محیط کاربری این اپلیکیشن کارآمد قرار داده و با بهره گیری از ابزاری که برای پیدا کردن رنگ ها به کار می رود کد رنگی را که مد نظرتان بوده است را پیدا نموده و مشاهده نمائید.

کالر پیکر

کالر پیکر

وجه تمایز مهمی که این اپلیکیشن نسبت به دیگر محصولات مشابه خود دارد این است که در کنار هر کدام از کد رنگ ها گزینه کپی نیز وجود دارد که این قابلیت را برای شما به وجود می آورد که با لمس آن کد رنگ پیدا شده را کپی کرده و در قسمتی که مربوط به آن است قرار دهید.

رابط کاربری ای که برای این اپلیکیشن طراحی شده در عین سادگی بسیار زیبا و خلوت می باشد و زمانی که به مقایسه این اپلیکیشن با دیگر تولیدات بپردازید خواهید دید که از نظر ظاهری این محصول زیباتر از دیگر محصولات می باشد که به وسیله کمپانی های معتبر وارد بازار شده اند.

کالر پیکر

کالر پیکر

ویژگی های کالر پیکر

این محصول از لحاظ محیط کاربری طراحی شده برای آن بسیار ساده می باشد و قابلیت این را دارد که کدهای رنگی را در حالت های مختلفی همچون آر جی بی و اچ اس وی نشان دهد و علاوه بر این موارد می تواند بیشتر از دویست رنگ را شناسایی کرده و کد رنگی آن ها را پیدا کند.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *