9 آوریل زمان معرفی آیفون8 و آیفون8 پلاس با رنگ قرمز

9 آوریل زمان معرفی آیفون8 و آیفون8 پلاس با رنگ قرمز

معرفی نسخه ی قرمز رنگ آیفون8 و آیفون8 پلاس در تاریخ9 آوریل

اطلاعاتی که از ویرجین موبایل به دست آمده نشان دهنده آن است که کمپانی اپل قصد دارد امروز یعنی9 آوریل2018 میلادی اقدام به معرفی آیفون8 و نسخه پلاس آن در رنگ قرمز نماید و این رنگ را نیز وارد بازار کند. باتوجه به اطلاعاتی که ویر جین موبایل افشا نموده است کمپانی اپل تصمیم گرفته روز دوشنبه نسخه ی جدیدی از گوشی های هوشمند قرمز خود را به بازار عرضه نماید. آیفون8 و نسخه پلاس قرمز رنگ به عنوان نسل جدیدی از گوشی های اپل به شمار می روند که اپل قصد معرفی آن ها را دارد.

با توجه به اسناد داخلی افشا شده به وسیله ویرجین موبایل و به گفته ی AppleInsider این کمپانی آمریکایی قصد دارد تولیدات جدید سری REDا را در روز دوشنبه9 آوریل سال جاری معرفی کند. علاوه براین ویر جین موبایل به نکته دیگری نیز اشاره کرده که همزمان با زمانی که برای معرفی در نظر گرفته شده مدل های قرمز رنگ گوشی های آیفون نیز به موجودی این کمپانی افزوده خواهد شد و پیش فروش آیفون های جدید بسیار سریع آغاز می گردد و البته ناگفته نماند تا پایان ماه میلادی عرضه ی این گوشی های هوشمند ادامه دار خواهد بود و کاربرانی که اقدام به پیش خرید این گوشی های جدید کرده اند باید تا آن زمان در انتظار باشند.

کمپانی اپل در خصوص معرفی نسخه ی قرمز رنگ گوشی های آیفون7 و نسخه ی گلاس آن روز سه شنبه این کار را انجام داده و خرده فروشی این گوشی ها از روز جمعه شروع شده است. اپل از سپتامبر2017 تولید نسخه قرمز رنگ آیفون7 و آیفون7 پلاس را متوقف کرده بود که یکی از مهترین دلیل توقف تولید این نسخه از آیفون های اپل را معرفی آیفون10 و همچنین آیفون8 و نسخه ی پلاس آن عنوان کرده اند. اعتقادات زیادی وجود دارد که فرایند تولید آیفون10 قرمز رنگ مدت زمان طولانی تری در مقایسه با آیفون8 و نسخه ی پلاس آن خواهد بود. علت این مساله نیز استفاده از فریم استیل در آیفون10 مطرح شده است. علیرغم آیفون8 و نسخه ی پلاس آن که دارای لبه های آلومینیومی هستند آیفون10 دارای استیل ضد زنگ می باشد که همین مساله موجب شده فرایند رنگ کردن آن با کمی دشواری روبه رو شود و برای همین اپل باید مدت زمان بیشتری را برای تولید آیفون10 قرمز رنگ صرف کند.

در سال2017 کمپانی اپل مبلغی در حدود30 میلیون دلار را برای از بین بردن بیماری هایی همچون ایدزو سل و مالاریا جمع آوری کرد. این کمپانی در نهایت توانسته است به وسیله فروش محصولات RED به همراه کمپین هایی که در اپ استور ارائه شده اند یکصد و شصت میلیون دلار را به عنوان کمک به موسسه های خیریه پرداخت نماید.

یکی از احتمالاتی که در خصوص معرفی آیفون8 و نسخه پلاس آن که به رنگ قرمز هستند مطرح شده این می باشد که احتمالا در کنار این گوشی ها محصولات دیگری نیز از سوی اپل معرفی شوند. در بین محصولاتی که امکان عرضه ی آن ها وجود دارد می توان به قاب شارژر و شارژر AirPower اشاره داشت که موجب می شوند کارایی این گوشی ها بهتر از قبل باشد و به عنوان محصولاتی فوق العاده کارایی خواهند داشت.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *